loading

Bóg kocha nas

Wydawnictwo Św. Stanisław

Id: 355923

Redakcja: ks. Tadeusz Panuś, ks. Andrzej Kielian, s. Damaris Pawłowska

 

Zatwierdzenie przez komisję wychowania katolickiego: Podręcznik nr AZ-01-01-/10-KR-1/13 do nauczania religii rzymskokatolickiej w grupie trzy i czterolatków na terenie całej Polski, zgodny z programem nauczania nr AZ-0-01/10. "Kochamy dobrego Boga"


Każdy rodzic stara się dostrzegać potrzeby, zainteresowania oraz talenty swoich pociech. Pośród wielu obszarów wzrastania i dojrzewania dzieci znajduje się również troska o właściwy rozwój życia duchowego. Taką misję wychowawczą spełniają poza rodzicami także katecheci, osoby duchowne i pedagodzy, którzy kształtują serca i sumienia już od najmłodszych lat dziecka. Ta książka jest bardzo dobrą pomocą w pracy z najmłodszymi dzieciakami podczas katechezy przedszkolnej. 3-, 4-letnie doświadczenie życiowe to niewiele, ale wystarczająco dużo aby poznawać jeszcze bardziej miłość Pana Boga - Dobrego Ojca.
W tym podręczniku nie ma miejsca na nudę! Jest ciekawie ułożony, barwny a nade wszystko stanowi bardzo dobrą pomoc dla dzieci w dobrym rozumieniu ważnych spraw. Polecamy! 

Przykładowe tematy katechezy:
<!--[if !supportLineBreakNewLine]-->
<!--[endif]-->

  • W przedszkolu na katechezie. (Kto to jest Pan Bóg i dlaczego trzeba o Nim rozmawiać?)
  • Wśród kolegów i koleżanek. (Nikt z nas nie jest sam)
  • Rodzice mnie kochają. (Nie tylko pan Bóg ale też rodzice obdarzają mnie miłością)
  • Dom rodzinny. (Najbliższe osoby i miejsce, w którym żyję)

ISBN: 978-83-7422-438-3

Format: 26,5 cm x 20,5 cm

Liczba stron: 77

Oprawa: miękka

USTAW FILTR